Zpět na reference

Rustikální wellness v Tančírně penzionu Starý svět

Rustikální wellness v Tančírně penzionu Starý svět

Pro privátní wellness Tančírny – velkého tanečního sálu – penzionu Starý svět Zájezdní hostinec v blízkosti Votic jsme realizovali podlouhlý betonový bazén a vířivku Montclair řady 780 výrobce Sundance Spas. Nově zrekonstruovaný penzion v prvorepublikovém venkovském stylu působí velmi tradičně a rustikálně – a právě tohoto stylu jsme se s klientem drželi i při realizaci wellness.

Dominantním prvkem tohoto projektu je krásný betonový bazén s kamenným obložením a dřevěným schodištěm, do kterého jsme instalovali bazénové technologie a osvětlení. Skimmerový bazén je přístupný z oplocené terasy, na které se nachází také vířivá vana a sauna.

Hydromasážní vanu Montclair s místem až pro 5 dospělých osob jsme pro klienta dodali v teakovém dekoru. Tato vířivka nabízí 5 druhů hydromasážních trysek rovnoměrně rozmístěných po rozličných sedadlech a dále disponuje osvětleným vodopádem a CLEARRAY UV-C filtrační technologií.

Plánujete stavbu komerčního či domácího wellness a máte také konkrétní představu? Obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme vaše plány uskutečnit!