Zpět na reference

Rodinný penzion ZET s wellness zónou

Rodinný penzion ZET s wellness zónou

Atraktivní prostředí severo-východního Slovenska, poloha penzionu přímo u lyžařského střediska, městečko Vyšné Ružbachy se 14 léčivými minerálními prameny – co víc si přát? Wellness! A právě z toho důvodu jsme do rodinného penzionu Zet, realizovali v roce 2016 malé, avšak bohatě vybavené wellness se Sanariem a dvěma vířivkami. Kromě našich produktů je odpočinková místnost doplněna i o sprchový kout s dřevěným vědrem a dále dvěma keramickými vyhřívanými lehátky.

Vzhledem ke krásnému okolí jsme jednu z vířivek umístili na terasu zastřešenou dřevěným altánkem – a touto vířivkou je právě prostorný model Optima řady 880 SUNDANCE SPAS, který je se svými rozměry 226 x 226 x 95 cm vhodný pro užívání až 6 osob současně. Vířivá vana OPTIMA je vybavena 47 hydromasážními a 14 vzduchovými tryskami, vodopádem, horizontálním filtrem a vnitřním i vnějším osvětlením. V případě této vany zvolil klient barvu vnitřní skořepiny Oyster a u vnějšího obložení se rozhodl pro Teak.

Druhou hydromasážní vanou, tentokrát ale umístěnou ve vnitřních prostorách penzionu, je model Majesta taktéž prémiové řady 880. Tato vířivka má rozměry 206 x 219 x 95 cm a je určena pro užívání až 5 osob zároveň. Vnitřní skořepinu vany si klient vybral v šedém žíhaném provedení Coppersand a pro vnější obložení zvolil světle hnědou teakovou barvu dřevoplastu, kdy stejně jako venkovní vířivka je i tato do poloviny zapuštěná – což je nejpohodlnější možné provedení pro vstup a výstup z vířivé vany.

Posledním produktem, který si u nás klient vybral byla finská sauna Klafs. Jak jste mi možná všimli z našich referenčních článků, model saunové kabiny Premium je u nás nejoblíbenější a nejvíce prodávanou saunou, a to právě z toho důvodu, že má velmi variabilní a přizpůsobivý vzhled. Ať už toužíte po moderní či rustikálním stylu – volbou dřeva, provedením obložení, tvarem lavic a opěrek, ale i volbou světel můžete proměnit jeden a ten samý model v zcela odlišně vypadající saunu.

Tato saunová kabina má vnitřní rozměry 216,5 x 230 x 190 cm a její podlavicová kamna Bonatherm jsou vybavena rozšiřující funkcí Sanarium, která umožňuje 5 druhů saunování. Jak pro vnitřek, tak exteriér sauny byly použity úzké vertikálně kladené panely ze sukového dřeva skandinávského smrku, díky kterým sauna vypadá rustikálně a jednak se skvěle hodí pro termoregulaci sauny.

Líbí se vám tento projekt a rádi byste si naše produkty vyzkoušeli na vlastní kůži? Dopřejte si romantický víkend v penzionu Zet, anebo navštivte náš nově otevřený showroom ve Vrchotových Janovicích s výstavní zahradou, jejíž produkty vám budou plně k dispozici k vyzkoušení. Rádi se vám budeme věnovat!