Zpět na reference

Rodinný nerezový bazén s přelivem zakrytým dlažbou

Rodinný nerezový bazén s přelivem zakrytým dlažbou

Vzdušný prostor světlých barev kombinující hned několik různých typů materiálu, navíc zvýrazněný kontrastními tmavými doplňky. Co ale utváří pravou tvář celé realizace? Nádherná zahrada plná stromů, keřů a květin zformovaných do různých tvarů a uskupení. Díky velkým francouzským oknům, která tvoří velkou část venkovních stěn se mohou majitelé rodinného domu kochat obklopující přírodou – a to přímo ze svého vyhřívaného nerezového bazénu, který tvoří střed místnosti.

Tento přelivný nerezový bazén Imaginox o rozměrech 7 x 3 x 1,35 metru je vybaven devadesát centimetrů širokým schodištěm s prodlouženým prvním schodem, několika podvodními reflektory, automatickou lamelou vestavěnou do dna bazénu a jednotryskovým protiproudem Rondo C2 výrobce Fluvo.

Design bazénu je podtržen nerezovým lemováním okolo přelivného žlabu, který je překryt dvěma řadami segmentů obložených stejnou keramickou dlažbou jako zbytek místnosti. Hledáte i vy vhodný bazén do již postaveného interiéru? Kontaktujte nás, rádi vám navrhneme řešení vám na míru!