Rodinný nerezový bazén s přelivem zakrytým dlažbou

zpět na výpis článků
Vzdušný prostor světlých barev kombinující hned několik různých typů materiálu, navíc zvýrazněný kontrastními tmavými doplňky. Co ale utváří pravou tvář celé realizace? Nádherná zahrada plná stromů, keřů a květin zformovaných do různých tvarů a uskupení. Díky velkým francouzským oknům, která tvoří velkou část venkovních stěn se mohou majitelé rodinného domu kochat obklopující přírodou – a to přímo ze svého vyhřívaného nerezového bazénu, který tvoří střed místnosti.

Tento přelivný nerezový bazén Imaginox o rozměrech 7 x 3 x 1,35 metru je vybaven devadesát centimetrů širokým schodištěm s prodlouženým prvním schodem, několika podvodními reflektory, automatickou lamelou vestavěnou do dna bazénu a jednotryskovým protiproudem Rondo C2 výrobce Fluvo.

Design bazénu je podtržen nerezovým lemováním okolo přelivného žlabu, který je překryt dvěma řadami segmentů obložených stejnou keramickou dlažbou jako zbytek místnosti. Hledáte i vy vhodný bazén do již postaveného interiéru? Kontaktujte nás, rádi vám navrhneme řešení vám na míru!

Zavolat Navigovat Poslat si info na mail