Zpět na reference

Rodinný nerezový bazén s brouzdalištěm

Rodinný nerezový bazén s brouzdalištěm

V tomto projektu jsme realizovali přelivný nerezový bazén Imaginox o rozměrech 8 x 3,5 metrů na zahradu rodinného domu. Primárním zájmem klienta bylo vybudovat v bazénu brouzdaliště pro děti, které by se dalo současně využít jako odpočinková plocha. Vzhledem k tomu jsme vytvořili oddělenou plochu ve vstupní části bazénu, kterou jsme od plavecké zóny oddělili nerezovou příčkou.

Bazén jsme navíc doplnili o nízké posuvné zastřešení, které lze ukotvit právě v úrovni začátku brouzdaliště – díky čemuž je zajištěna maximální bezpečnost dětí. Zastřešení českého výrobce Alukov nabízí několik modelů různých výšek a tvarů, jejichž posuvné rozpětí si můžete nechat přizpůsobit svým potřebám na míru – jako v případě této realizace.

Filtrační systém bazénu je řešen skrytým přelivem pod terasovým obložením – vodní hladina tak dokonale kopíruje úroveň terasy a působí uceleným až plastickým dojmem. Bazén jsme dále vybavili protiproudem a madly po obvodu bazénu, které plynule navazují na předělující příčku brouzdaliště od plavecké plochy.

Chcete se dozvědět více o naší nabídce nerezových bazénů Imaginox? Kontaktujte nás! Inspiraci pro vaší realizaci bazénu hledejte na našem Instagramu!