Zpět na reference

Rodinné wellness – bazén, sauna, vířivka

Rodinné wellness – bazén, sauna, vířivka

Pro klienta v Hradci Králové jsme realizovali soukromé wellness složené z nerezového bazénu umístěného na zahradě rodinného domu a dále z interiérové části, kde je situována vestavěná sauna a vířivá vana. Jednoduše a naprosto účelně zařízený prostor kombinující světlé dřevo s šedými prvky nabízí příjemné prostředí pro odpočinek a načerpání nových sil.

Venkovní bazén si naši klienti vybrali od našeho obchodního partnera – českého výrobce Imaginox. Nerezový bazén o rozměrech 7 x 3 x 1,4 metrů je vybaven dvěma skimmery, podvodním osvětlením, schodiště vedené přes schod, v kterém je integrovaná automatická solární lamela. Nadčasové umístění rolety uvnitř schodu podtrhuje praktičnost celé realizace, a současně umožňuje tu nejjednodušší stavební přípravu.

Uvnitř domu jsme instalovali prostornou saunu Lounge Q německého výrobce Klafs o rozměrech 216, 5 x 200 x 280 cm navrženou na míru tak, že skvěle využívá omezeného prostoru místnosti. Světlé interiérové obložení Hemlock jedlovce kanadského koresponduje s jemným nasvícením opěrek a jedinečným hvězdným nebem. Dále je sauna doplněna podlavicovými kamny Bonatherm, krycími panely mezi lavicemi a schůdkem usnadňující vstup na lavici.

Posledním produktem, který jsme v tomto projektu dodávali byla vířivá vana Capri řady 880 americké firmy Sundance Spas. Tento model hydromasážní vany patří se svými rozměry 176 x 209 x 78 cm k menším vířivkám, přesto nabízí prostor pro 3 dospělé osoby. 31 hydromasážních a 8 vzduchových trysek rozmístěných na třech různých masážních sedadlech se postará o uvolnění celého těla, a navíc vířivá vana vestavěná do dřevěné podesty i skvěle vypadá.
Hledáte další inspiraci pro vaše domácí wellness? Sledujte nás na našem Instagramu a v případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat!