Zpět na reference

Rodinná vířivá vana Cameo zapuštěná vedle bazénu

Rodinná vířivá vana Cameo zapuštěná vedle bazénu

Červené pálené cihly, perfektně zastřižený anglický trávník, decentní skalka, kamenné bloky vedené od rodinného domu na dřevěnou terasu – přímo k vířivé vaně Cameo. V těsné blízkosti se nachází také podlouhlý betonový bazén se skleněnou mozaikou a přiléhající rozsáhlá odpočinková zóna, která nabízí rodině místo nejen k sezení, ale také k relaxaci v leže.

Také v případě této realizace si klienti vybrali hydromasážní vanu Cameo řady 880, která je obecně u našich klientů jedním z nejoblíbenějších modelů od firmy Sundance Spas, a to především díky ideálnímu rozvržení masážních sedadel. 5 různých masážních míst pro pozici v sedě a jedno lehátko se postarají o uvolnění širokého spektra svalů – a tak si každý člen rodiny vybere to své!

Jedním z odpočívadel vířivky je sedadlo Accu-Ssage, které zajišťuje příjemnou masáž 14 akupresurními tryskami v oblasti šíje, zad, boků a lýtek za hlubokého ponoření ve vodě. Druhým oblíbeným místem k masáži je sedadlo Intelli-Jet, které si za pomoci intenzivního tlaku trysek a jemného perličkového proudění zacíleného na boky poradí s bolestmi zad a šíje.

Výhodou vířivek Sundance Spas je inovovaná technologie trysek Fluidix, která uvádí vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí, díky čemuž nedochází k jejich brzkému opotřebení a nutnosti výměny. Nadstandardním způsobem je pečováno také o čistotu vody, o kterou se stará pokročilý horizontální filtrační systém MicroClean Ultra a UV lampa. Zalíbila se vám tato realizace a přáli byste si vytvořit na zahradě podobnou relaxační zónu? Navštivte náš showroom a nechte si zdarma zaslat katalog vířivek Sundance Spas přímo k vám domů! Rádi vám poradíme s výběrem vhodné vířivé vany na míru vašim přáním a požadavkům!