Rodinná vířivá vana Cameo zapuštěná vedle bazénu

zpět na výpis článků
Červené pálené cihly, perfektně zastřižený anglický trávník, decentní skalka, kamenné bloky vedené od rodinného domu na dřevěnou terasu – přímo k vířivé vaně Cameo. V těsné blízkosti se nachází také podlouhlý betonový bazén se skleněnou mozaikou a přiléhající rozsáhlá odpočinková zóna, která nabízí rodině místo nejen k sezení, ale také k relaxaci v leže.

I v případě této realizace si klienti vybrali hydromasážní vanu Cameo řady 880, která je jedním z nejoblíbenějších modelů firmy Sundance Spas u našich klientů, a to především díky ideálnímu rozvržení masážních sedadel. 5 různých masážních míst pro pozici v sedě a jedno lehátko se postarají o uvolnění širokého spektra svalů – a tak si každý ze členů rodiny vybere to své!

Jedním z odpočívadel vířivky je sedadlo Accu-Ssage, které zajišťuje příjemnou masáž 14 akupresurními tryskami v oblasti šíje, zad, boků a lýtek za hlubokého ponoření ve vodě. Druhým oblíbeným místem k masáži, je sedadlo Intelli-Jet, které si intenzivním tlakem z trysek a jemným perličkovým prouděným zacíleným na boky poradí s bolestmi zad a šíje.

Výhodou vířivek Sundance Spas je inovovaná technologie trysek Fluidix, která uvádí vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí, díky čemuž nedochází k jejich brzkému opotřebení a nutnosti výměny. Nadstandardním způsobem je pečováno také o čistotu vody, o kterou se stará pokročilý horizontální filtrační systém MicroClean Ultra a UV lampa. Zalíbila se vám tato realizace a přáli byste si vytvořit na zahradě podobnou relaxační zónu? Navštivte náš showroom a nechte si zdarma zaslat katalog vířivek Sundance Spas přímo k vám domů! Rádi vám poradíme s výběrem vhodné vířivé vany vzhledem k vašim přáním a požadavkům!

Zavolat Navigovat Poslat si info na mail