Zpět na reference

Relaxační místnost se saunou a solární loukou

Relaxační místnost se saunou a solární loukou

Pro našeho pražského klienta jsme realizovali relaxační místnost s finskou saunou a solární loukou Klafs. Světlý, jednoduše zařízený prostor s dostatečným přístupem přírodního světla, ale zároveň i možností úplného zatemnění, nabízí ideální podmínky pro regeneraci těla, omlazení a zkrášlení pleti, a nastolení psychické pohody. Uveďte se do rovnováhy i vy, a podívejte se s námi blíže na jednotlivé produkty, které jsme do soukromého wellness v rodinném domě dodávali.

Stěžejním produktem je finská sauna Klafs Premium s bílým horizontálně kladeným vnějším obložením a výraznou prosklenou vstupní částí vedenou přes roh saunové kabiny. Vzhledem k jejím menším rozměrům 2,1 x 2,2 x 1,8 metru jsme saunu vybavili podlavicovým topným systémem Bonatherm, který je snadno přístupný, a tudíž umožňuje polévání lávových kamenů.

Ergonomicky tvarované lavice a zádové opěrky ze dřeva africké vrby abachi jsou doplněny čelními krycími bloky, které slouží především coby bezpečnostní pojistka proti nechtěnému popálení o podlavicová kamna. Dále jsme pro vnitřní obložení sauny použili oblíbené hemlockové softline palubky, které jsme uspořádali horizontálním způsobem.

Z doplňkového vybavení si klient vybral rozšiřující funkci pro finské sauny – Sanarium, díky kterému si může dopřávat vyjma klasické finské sauny i další 4 druhy saunování. Nadstandardním vybavením této saunové kabiny je dále také podopěrkové osvětlení SunSet, které se skvěle stará o zajištění příjemné intimní atmosféry. Součástí je samozřejmě i klasické osvětlení, přesýpací hodiny, teploměr a dřevěné vědro na polévání lávových kamenů.

Druhým produktem je solární louka Klafs, která je umístěná nad automaticky polohovatelným lehátkem. Elegantní design vybavený třemi zářiči si zákazník vybral ve stříbrné barvě. „Spánek krásy“ má hned několik pozitivních účinků na zdraví, krásu a psychiku člověka – dochází k obnově vitality, uvolnění, zlepšení nálady, k přirozenému dlouhotrvajícímu opálení a k vyhlazení a vypnutí pleti.

Líbí se vám tato realizace a uvažujete o vybudování vlastní odpočinkové místnosti? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi se vám budeme věnovat a poradíme vám, jaké produkty by byly pro váš projekt ty nejvhodnější. Nechte si zdarma zaslat náš katalog Klafs přímo k vám domů a navštivte náš showroom v Praze, Vrchotových Janovicích či Bratislavě.