Zpět na reference

Rehabilitační wellness vybavení pro nemocnici Beroun

Rehabilitační wellness vybavení pro nemocnici Beroun

Pro rehabilitační nemocnici Beroun jsme realizovali vodoléčebnou zónu umístěnou v nové přístavbě. Dva nerezové bazény slouží pacientům k individuálním i skupinovým terapiím. Pomáhají především během rekonvalescence po vážných úrazech a při léčbě obtíží způsobených bolestmi páteře, kloubů a svalů.

Velký nerezový bazén o rozměrech 6 X 10 m a hloubce 120 cm slouží většinou ke skupinové terapii. Jeho součástí je rehabilitační chodník s výškově nastavitelným dnem. Dále se k léčbě využívá protiproud, který pomáhá zlepšit fyzickou kondici pacientů bez nutnosti vybudování dlouhého bazénu. Pomocí trysek se snadno reguluje vzduchové a vodní proudění dle individuálních potřeb léčby.

Druhý bazén, který jsme pro nemocnici vyrobili, má masážní a relaxační charakter. Jeho rozměry 6 x 6 m a hloubka 105 cm poskytují dostatečný prostor pro rehabilitaci vícero pacientů najednou. Systém trysek nabízí vodní a perličkovou masáž, které zbavují zvýšeného svalového napětí způsobeného obtížemi s páteří a klouby. Vodoléčba ve vířivé vaně je navíc vhodná u celé řady dalších poruch.

Těší nás, že můžeme pomáhat našimi výrobky i v rámci zdravotnické péče. Podívejte se na video ze slavnostního otevření berounské nemocnice!