Zpět na reference

Prosklená prémiová sauna na míru

Prosklená prémiová sauna na míru

Do předpřipraveného prostoru rodinného domu v blízkosti Prahy jsme vestavěli plně prosklenou saunu Klafs Premium. Ze vzniklého prostoru se stala vkusně zařízená relaxační místnost.

Tato sauna Klafs Premium včetně jejich doplňků je vyrobena ze dřeva skandinávských smrků. Saunu jsme vybavili na základě přání zákazníka o SANARIUM s funkcí SaunaPur, díky kterému si snadno nastavíte vámi požadovaný režim z 5 typů saunování: teplovzdušné, horkovzdušné, jemné parní, tropické a aromatické. Výhodou technologie SANARIUM je intenzivnější vnímání tepla, které se zdá konstantní i při poklesu teploty. A co víc, v této sauně je možné si dopřát uvolňující atmosféru aromaterapií umocněnou 6 relaxačními skladbami.

SANARIUM jsme vybavili kamny Bonatherm, které jsou unikátní skrze rafinované umístění přímo pod lavicemi. To jednak zvětšuje prostor, ale také zaručuje maximální bezpečnost a současně zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu. Teplo se vytváří jednorázovým rozehřátím saunových kamenů na 80–85 °C, které se při adekvátní teplotě vypíná. Kamna tak vydávají po celou dobu saunování měkké sálavé teplo, které při intenzivním polévání vytváří páru.