Zpět na reference

Privátní wellness přístavbou rodinného domu

Privátní wellness přístavbou rodinného domu

Chtěli byste si ve svém domě vytvořit místnost, která by pokryla veškeré vaše potřeby na dokonalou relaxaci? Inspirujte se privátní realizací v Pardubickém kraji, která svým vybavením spíše připomíná luxusně zařízený obývací pokoj – ovšem vybavený saunou a vířivou vanou! Oba produkty, které jsme pro našeho klienta dodávali, jsme se po vzájemné dohodě rozhodli zcela integrovat tak, aby nebyly na první pohled příliš nápadné a vkusně tak zapadly do interiéru odpočinkové místnosti.

Co se týče finské sauny, nakonec při výběru zvítězila sauna Lounge Q německého výrobce Klafs, jejíž výhodou je velmi přizpůsobivý design a široké možnosti vybavení. Částečně prosklená saunová kabina je vybavena kromě podlavicových kamen Bonatherm, hvězdným nebem a osvětlením zádových opěrek SunSet.

Dalším dodávaným produktem byla vířivá vana Marin prémiové řady 880 Sundance Spas, která je zapuštěna do dřevěné podesty s přiléhajícím odpočívadlem. Tento model obsahuje 5 různých masážních míst a jedním z nich je i zákazníky nejoblíbenější sedadlo Accu-Ssage s 12 akupresurními tryskami.

Také si přejete vytvořit jedinečné privátní wellness? Inspirujte se na našem Instagramu a nechte si zaslat naše katalogy Aquamarine Spa přímo k vám domů.