Zpět na reference

Privátní bazénová hala s přelivným bazénem vyrobeným na míru

Privátní bazénová hala s přelivným bazénem vyrobeným na míru

Nerezový materiál se stává stále oblíbenější nejen při výrobě nábytku a bytových doplňků, ale také bazénů a dalšího wellness vybavení. Při pohledu na tuto realizaci nerezového bazénu firmy IMAGINOX je asi každému jasné, proč tomu tak je. Čistý minimalistický design těchto bazénů ani trochu nepůsobí těžkopádně a chladně, jak se mnozí mohou domnívat, ba naopak, vhodnou kombinací přírodních materiálů, ale také zakulacených prvků (trysky, nopování, zábradlí, některé typy schodiště) mohou vnést nerezové bazén do interiéru, ale i zahrady eleganci a nadčasově moderní styl.

Tento bezmála 9,1 x 3 x 1,26 metru velký přelivný nerezový bazén se nachází v plavecké hale rodinného domu na Malé Fatře. Je vybaven 3 podvodními reflektory, vysavačovou tryskou, protiproudem, zapuštěným schodištěm s madly a trubicovou lavicí, pod níž se nachází automatická lamela.

Specifickým rysem této realizace je zvolené napojení jedné stěny bazénu na nosnou zeď budovy, kdy jsme se vzhledem k nedostatku místa z této strany rozhodli pro její skimmerové provedení. Zbylé stěny jsou opatřeny přelivem, který je zakryt velkoformátovými dlaždicemi, použitými i pro zbytek místnosti.

Líbí se vám tento projekt a rádi byste nám svěřili i vy ten váš? Budeme jedině rádi! Napište či zavolejte, rádi se s vámi setkáme buď na jednom z našich showroomů, nebo přímo na místě realizace.