Zpět na reference

Přelivný bazén s níže položeným ochlazovacím bazénkem

Přelivný bazén s níže položeným ochlazovacím bazénkem

V případě tohoto projektu bylo zadání jasné – využít potenciálu dvouúrovňové terasy, kdy finálním přáním klienta byl přelivný nerezový bazén IMAGINOX, jehož voda by se přelévala do níže položeného ochlazovacího bazénku, taktéž vyrobeného z nerezu. A tak sešlo z původního plánu postavit skimmerový bazén a začali jsme plánovat infinitypool – z kterého nakonec vznikla tato krásná moderní realizace!

Nerezový bazén o rozměrech 8 x 3,7 x 1,4 m a jednou samonosnou stěnou jsme instalovali na místě do předpřipravené betonové vany. Bazén je vybaven rohovým schodištěm, protiproudem Fluvo C2 Rondo, dvěma podvodními LED reflektory a solární lamelou zabudovanou ve dně bazénového tělesa.

Přímo pod bazénem se nachází přelivný žlab, na který navazuje ochlazovací bazének o velikosti 2,14 x 1,43 x 1,55 metru, do kterého se právě přelitá voda z plavecké plochy vlévá. Pro vstup do ochlazováku slouží oboustranný žebřík a dále je bazének vybaven jedním podvodním reflektorem.

Aby klienti měli o oba námi dodávané produkty IMAGINOX co nejmenší starost, vybavili jsme bazén i ochlazovák automatickou bazénovou technologií ASEKO, pískovým filtrem, čerpadlem, UV lampou a tepelným čerpadlem. Rádi byste měli na zahradě podobný bazén a potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na naše obchodní prodejce a načerpejte inspiraci v našem novém katalogu bazénů!