Zpět na reference

POOLSTORY: zapuštěná vířivka Sundance Spas

POOLSTORY: zapuštěná vířivka Sundance Spas

Toužíte-li po něčem doopravdy stylovém, moderním a možná až lehce extravagantním, bude pro vás tato realizace tou perfektní inspirací. Vířivé vany totiž nemusí být pouze volně postavené v prostoru, právě naopak, značně žádanější bývá částečné či úplné zapuštění, anebo alespoň obestavění vířivky nástupní podestou. A jak takové zapuštění probíhá a na co je důležité brát ohled?

Ať už se vana umisťuje do interiéru či exteriéru je zapotřebí mít vybudovanou betonovou vanu, která by měla disponovat dodatečným prostorem minimálně o velikosti jednoho metru tak, aby byl zajištěn přístup k technologii vířivky. V opačném případě se značně stěžuje samotný servis, a to především v případě poruchy.

Čtvercový model VICTORIA designové řady SELECT Sundance Spas byl instalován do betonové vany v interiéru rodinného domu, kdy technologická mezera je vkusně zakryta dekoračními kameny. Výrazným prvkem realizace je navíc podsvícená hrana vířivky, jejíž barva se dá libovolně změnit na 6 různých barev.

Hydromasážní vana VICTORIA o rozměrech 224 x 224 x 91 cm obsahuje 39 hydromasážních trysek a je vybavena kromě klasického kartušového filtru UV lampou. I přesto, že je tato vířivka vybavena pouze tlakovými tryskami, nabízí dostatek místa a různé druhy masážních sedadel včetně lehátka, a to až pro 5 dospělých osob. Přemýšlíte o koupi vířivky? Nechte si zdarma zaslat katalog vířivek Aquamarine Spa!