Zpět na reference

Pool story: Exkluzivní hotelové wellness Bedřiška

Pool story: Exkluzivní hotelové wellness Bedřiška

V nádherném horském prostředí na pomezí Špindlerova Mlýna a Bedřichova se nachází wellness hotel Bedřiška, v němž jsme realizovali nádherné nadstandardní wellness, které stojí za to navštívit! Přesvědčte se sami a prohlédněte si spolu s námi celý průběh projektu od počátku až do úplného finále. Kromě velkého nerezového bazénu jsme v interiéru relaxační zóny instalovali také kulatou nerezovou vířivku, ochlazovací bazének, automatický výrobník ledu Imaginox, ale také dvě krásné saunové kabiny, a to finskou saunu Klafs Premium a parní lázeň Klafs Rough Body.

Hlavní dominantou tohoto exkluzivního wellness je přelivný nerezový bazén Imaginox ve tvaru písmene L s rozměry 12 x 6 x 1,35 metru. Ve vykrojené části se nachází klasické rovné schodiště, které je doplněno dvěma nerezovými madly pro pohodlný a bezpečný vstup. Bazén je dále doplněn čtyřmi podvodními reflektory, automatickou lamelou zabudovanou ve stěně a designovým nerezovým chrličem ve tvaru půlměsíce.

A co činí tento projekt natolik architektonicky zajímavým? Zajisté má na tom zásadní zásluhu lesklý strop se zavěšenou sochou skákajícího muže, jehož silueta se díky světlu odráží jednak na stěně v pozadí, ale také na vodní hladině bazénu. Zároveň dochází k dalšímu prostorovému efektu, kdy se bazén v zrcadlovém odrazu promítá na strop, což působí naprosto magicky – jako by místnost nebrala konce!

Druhým výrazným produktem naší partnerské firmy Imaginox je kulatá vířivka Culus s přelivnou mřížkou skrytou pod dekorativním kamenným obložením. Až čtyři dospělé osoby najednou si mohou užívat příjemnou masáž 22 tryskami na vzduchové lavici, která dokonale kopíruje oblý tvar 3 metry široké a 1 metr vysoké vířivé vany.

Vyjma výrobků z nerezu si mohou návštěvníci hotelu Bedřiška užívat i dokonalého prožitku při saunování, a to díky finské sauně a parní lázni. Doslova kouzelné hvězdné nebe, lavice a stěny obložené kamenem, nerezová ruční sprcha a technologie schovaná v technickém výklenku – přesně takto vypadá vestavěná parní kabina Klafs Rough Body.

Finská sauna Klafs Premium o rozměrech 2,3 x 3 metry nabízí díky podlavicovým kamnům Bonatherm dostatek prostoru až pro 4 dospělé osoby. Klient si zvolil pro vnější i vnitřní obložení kabiny klasický vzhled řady Premium, individuální design jsme použili v případě minimalistických lavic s průhledy mezi jednotlivými příčkami, které jsme pro něj nechávali vyrábět zcela na míru.

Saunovací proces se samozřejmě neobejde bez stylových ochlazovacích procedur. Za tímto účelem jsme do wellness zóny dodali nerezový ochlazovací bazének Imaginox o rozměru 1,6 x 1,25 metru s přelivnou filtrační technologií, podvodním reflektorem a rovným schodištěm umístěným podél levé strany konstrukce. Dále také nerezový automatický ledovač a vědro taktéž od výrobce Imaginox.

Říkáte si, že by stálo za to wellness hotelu Bedřiška navštívit? Určitě! Vyzkoušejte naše produkty na vlastní kůži a nechte si zdarma zaslat naše katalogy přímo k vám domů!