Zpět na reference

Podkrovní provedení designové finské sauny

Podkrovní provedení designové finské sauny

Při realizaci v Banské Bystrici jsme dostali za úkol vestavět menší saunu do podkrovního prostoru rodinného domu. Vzhledem k obtížným a specifickým prostorovým podmínkám jsme zvolili saunu KLAFS PREMIUM. Její velkou předností je 100 % přizpůsobivost, kdy si klient zvolí materiály, výšku dveří, umístění prosklených prvků a dalších doplňků sauny. Zároveň nabízí širokou variabilitu, co se týče materiálu a barvy obložení.

V tomto případě je vnitřek sauny obložen dřevem jedlovce kanadského, zatímco pro vnější obložení si klientka vybrala provedení Douglaska. Součástí sauny je s interiérem sladěné doplňkové vybavení: ergonomicky tvarované opěrky hlavy, schůdek pro pohodlnější vstup na lavice, teploměr, přesýpací hodiny i dřevěné obložení závěsných kamen PLURIS.

Tato sauna je navíc vybavena funkcí SANARIUM s tlačítkem Sauna PUR, které umožňuje 5 typů saunování: teplovzdušného, horkovzdušného, tropického, jemného parního a aromatického. Jednotlivé programy se snadno nastaví pomocí digitálního displeje anebo skrze aplikaci KLAFS APP na mobilním telefonu.
Líbí se Vám tato realizace? Inspirujte se a objednejte si zdarma náš katalog!