Zpět na reference

Plně vybavená relaxační zóna v rodinném domě

Plně vybavená relaxační zóna v rodinném domě

Krásný, moderně zařízený dům s dostatkem prostoru si žádá vybudování prostoru pro relaxaci. A právě z tohoto důvodu nám jeho majitelé svěřili realizaci domácího wellness do našich rukou. Během několika schůzek s klienty a jejich architekty, a samozřejmě v průběhu nezbytných návštev místa realizace vznikl postupně koncept odpočinkové místnosti s betonovým bazénem se skleněnou mozaikou, luxusní saunou Klafs a malou vířivkou Capri.

Betonový bazén s rozměry 3,5 x 7 metru je vybaven skimmerovou filtrační technologií a automatickou zakrývací roletou, jejíž šachtu jsme strategicky umístili do dna bazénu tak, aby nezabírala žádné místo z plavecké plochy. Výrazným prvekm bazénu je bohaté osvětlení, které je umocněno rozsáhlým stropním osvětlením kopírujícím tvar bazénu.

Bazén jsme zevnitř obložili luxusní skleněnou mozaikou modré barvy a po jeho obvodu jsme položili lem složený ze 4 kamenných bloků. Dále je vybaven designovým vykonzolovaným schodištěm, které působí „levitujícím“ dojmem, kterého jsme docílili ukotvením jendotlivých stupňů pouze postranním uchycením ke stěně bazénu.

Klient si dále vybral saunu Klafs Premium s vnitřním obložením hemlock. Dvě světla na stěnách a podsvícené dřevěné opěrky SunSet vytváří v sauně příjemnou atmosféru. Kamna jsou v této sauně umístěna pod lavicí hned ze dvou důvodů, zaprvé proto, aby šetřila omezený prostor sauny a sauna tak působila větší, a zadruhé proto, aby bylo docíleno bezpečnosti dětí při jejich spuštění.

Sauna má prosklený rohový vstup a vnější obložení je vyrobeno z dubového dřeva. Do rohu malého wellness jsme umístili vířivku Sundance Spas Capri z řady 880, která je určena pro dvě osoby a nabízí i příjemnou perličkovou masáž.

Vířivka Capri má tři relaxační místa a je vybavena 31 tryskami kombinující vodní i vzduchovou masáž. Osvětlení je umístěno pod vodnou, ve vodopádu a podsvícené jsou také ovladače vířivky. Klient si zvolil světlou barvu skořepiny Oyster.

Vířivku jsme zabudovali do podesty v rohu místnosti. Mezi vířivkou a saunou je oddělený prostor pro toaletu a sprchy. Toto malé privátní wellness nabízí kompletní výbavu pro relaxaci i zábavu celé rodiny. Chcete vědět více? Zavolejte nám!