Zpět na reference

Nerezový bazén v psychosomatickém centru Praha Řepy

Nerezový bazén v psychosomatickém centru Praha Řepy

Kromě hotelových spa a wellnesů ve fitness centrech realizujeme i komerční bazény pro zdravotnická a rehabilitační zařízení. Jedním z nich je právě nerezový přelivný bazén Imaginox v CEPSYMED – centru psychosomatické medicíny na Praze 5 v Řepích. Bazén je primárně využíván dětmi ze sportovní školky, která je zaměřena na prevenci psychosomatických onemocnění a dále k plavání a rehabilitačnímu plavání kojenců, batolat a předškoláků včetně dětí se zdravotními handicapem.

Právě z těchto důvodů se iniciátoři projektu rozhodli bazén umístit do interiéru a vybavit jej tepelným čerpadlem a UV lampou, které se starají o perfektní tepelné podmínky a dokonalou čistotu vody. Bazén o rozměrech 7,15 x 4,5 x 1,3 metru je dále vybaven lamelovým zakrytím s šachtou rolety zabudovanou ve dně bazénu, zaobleným rohovým schodištěm a dvěma světelnými reflektory.

Navíc byla u schodiště, ale i po celém obvodu bazénu instalována nerezová madla, která jsou nezbytná pro rehabilitační cvičení a zároveň slouží jako bezpečnostní opora pro neplavce a nejmenší. Jak si můžete všimnout z fotografií, zvolil klient přelivné provedení bazénu s přiznanou nerezovou hranou, přičemž je přelivný žlab zakryt mřížkou z umělé hmoty italského výrobce DEPA.

Plánujete i vy stavbu bazénu ať už s komerčním, tak privátním využitím? Obraťte se na nás a navštivte náš showroom na Praze 2 nebo ve Vrchotových Janovicích, které se nacházejí 40 minut od Prahy a 15 minut od Benešova.