Zpět na reference

Nerezový bazén v prémiovém fitness v Novosibirsku

Nerezový bazén v prémiovém fitness v Novosibirsku

Dalším čerstvě dokončeným projektem naší partnerské společnosti Imaginox je velký nerezový bazén Imaginox! Nadstandardně vybavený přelivný bazén byl realizován pro fitness klub EDGE Premium v ruském Novosibirsku, který se po rozsáhlé rekonstrukci proměnil v nadčasové a velmi designové prostředí sportu a relaxace. Navíc celkový dojem a atmosféru fitness & wellness centra umocňuje panoramatický výhled na řeku Ob a město Novosibirsk.

Úlohou naší partnerské společnosti Imaginox bylo navržení, zkonstruování, dopravení a následná instalace přelivného bazénu Imaginox s rozměry 17,5 x 7,5 m. Přáním klienta bylo, aby nerezový bazén splňoval vysoké nároky všech návštěvníků, ať v případě kondičního plavání, tak co se týče relaxace a masáží. Pro docílení naprosté spokojenosti klienta navrhli projektanti firmy Imaginox několik možností rozmístění jednotlivých atrakcí, z kterých si klient posléze vybral tu finální – s trubicovým masážním lehátkem pro perličkovou masáž, se dvěma chrliči pro akupresuru zad, s masážní stěnou a nerezovým madlem, s barevným podvodním osvětlením a se schodištěm a přídatnými postranními schůdky.

Tento moderní fitness klub EDGE Premium je architekty považován za jedno z nejkrásnějších fitness center na světě – a z čeho máme ještě větší radost? Z nominace a vysokých šancí na získání titulu nejkrásnějšího bazénu Ruska roku 2018, což je pro nás a našeho obchodního partnera Imaginox cennou zpětnou vazbou pro naši odvedenou práci! Líbí se vám tato realizace a rádi byste svěřili stavbu vašeho bazénu, sauny, vířivky anebo celého wellness do našich rukou? Kontaktujte nás anebo navštivte náš showroom!