Zpět na reference

Nerezová vířivka s hladinou přelévající se přes hranu vany

Nerezová vířivka s hladinou přelévající se přes hranu vany

Ať už hledáte příjemné a klidné místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu, anebo prostor pro oddych po sportovním výkonu, bude pro vás hotel Gothal tím ideálním místem. V nádherném prostředí Liptova jsme realizovali ve wellnessovém světě multifunkčního areálu Gothal Liptovská Osada nerezovou vířivou vanu a ochlazovací bazének české firmy Imaginox.

Hydromasážní vana s rozměry 3,98 x 2,85 x 1,02 metru je umístěna v interiérové části wellness areálu, kdy jedna její stěna je opatřena designovým přelivem ve stylu „negative edge“. U tohoto typu přelivu je umístěn odtokový žlab pod úrovní hrany vany, což způsobuje, že voda neustále stéká po stěně vířivky do žlabu, který je navíc esteticky zakryt dekorativními valouny.

Vstup do vířivky je řešen oboustranným schodištěm, které je navíc doplněno po obou stranách bezpečnostními madly. Po levé straně se nachází vzduchová lavice doplněná 28 zádovými a dnovými hydromasážními tryskami a na opačné straně se rozkládá trubicové lehátko s místem až pro 4 osoby, která se postará a příjemné uvolnění celého těla pomocí jemných vzduchových perliček.

Druhým produktem, který byl součástí zakázky, byl nerezový ochlazovací bazének s jednou přelivnou stěnou – vzhledem ke komerčnímu provozu. Po prohřátí v sauně se tak návštěvníci wellness mohou zchladit v zapuštěném bazénku s rozměry 1,9 x 1,7 x 1,3 m vyrobeným firmou Imaginox zcela na míru. Zaujala vás tato realizace a rádi byste si před stavbou vašeho wellness vyzkoušeli něco podobného na vlastní kůži? Navštivte prázdninové městečko Gothal nebo přijeďte vyzkoušet nerezové produkty Imaginox přímo k nám na hlavní showroom ve Vrchotových Janovicích!