Zpět na reference

Nejčastější volba našich klientů? Zapuštěná vířivka Cameo!

Nejčastější volba našich klientů? Zapuštěná vířivka Cameo!

Zapuštěná laminátová vířivka SUNDANCE SPAS v modelu Cameo je jednoznačně nejčastější volbou našich zákazníků, přejí-li si vířivku na terasu rodinného domu či horské boudy. V našich referencích si můžete prohlédnout několik dalších realizací s vířivkou Cameo.

A co činí tento model tak oblíbeným? Vířivky od kalifornské firmy SUNDANCE SPAS jsou skvělou volbou pro vaši relaxaci, a to díky své kvalitě a promyšlenému uspořádání masážních míst a trysek. U modelu Cameo se na pěti masážních místech o vaše pohodlí postará celkem 54 hydromasážních a 6 vzduchových trysek, které jsou zacíleny na intenzivní masáž krku, zad, boků i nohou. Speciální patentované Fluidix trysky jsou navrženy pro co nejintenzivnější masáž, která společně s prohřátím vašeho těla pomáhá regenerovat měkké tkáně, zatímco volitelná aromaterapie zklidňuje vaší mysl.

Tato zapuštěná vířivka Cameo se nachází na terase moderního rodinného domu v Ústí nad Labem. Doplňuje relaxační zónu s betonovým bazénem uzpůsobeným terénu zahrady. Svou vířivku od SUNDANCE SPAS si můžete vybrat z několika barevných provedeních. Pro tuto realizaci klient zvolil skořepinu v barvě Oyster. Velkou předností vířivek SUNDANCE SPAS je filtrační systém Microclean Ultra s horizontálním filtrem, který pomáhá zachytit i ty nejmenší hladinové nečistoty. K vířivce si můžete dokoupit některé doplňkové vybavení jako schůdky nebo ovládání mobilní aplikací, které vám usnadní její užívání.

Nesplňuje-li zapuštěná vířivka vaše představy, nejen Cameo, ale veškeré modely vířivek SUNDANCE SPAS si můžete pořídit ve volně stojící variantě s obkladem v barvě dle vašeho výběru. Možnosti modelů vířivek SUNDANCE SPAS naleznete v naší nabídce.