Zpět na reference

Nadstandardní multifunkční privátní wellness

Nadstandardní multifunkční privátní wellness

V tomto soukromém wellness v Praze se nedá cítit jinak než jako v pohádce, a to za jakéhokoli počasí, za světla i za tmy, v zimě i v létě… Zkrátka ať už je krásný slunečný den nebo podzimní plískanice, budou si moct majitelé tohoto projektu vždy vytvořit tu správnou okouzlující atmosféru! Poměrně velký prostor relaxační místnosti je pomyslně rozčleněn hned na několik částí. Ústředním bodem je skimmerový betonový bazén vyložený perleťovou mozaikou, okolo kterého se rozprostírá hned několik odpočinkových možností.

Ve vyvýšeném prostoru, který je od bazénu oddělen stěnou s širokým průhledem, se nachází vířivá vana zabudovaná do dřevěného pódia. A právě tato vířivka je jedním z produktů, který jsme pro klienta dodávali. Jedná se o čtvercový model Cameo prémiové řady 880 Sundance Spas.

Tato vířivá vana disponuje šesti různými masážními místy, kdy jedním z nich je oblíbené masážní lehátko. Hydromasáž není zprostředkovávána pouze akupresurními masážními tryskami, ale také jemnou uvolňující perličkovou masáží, která se postará o uvolnění i těch nejmenších svalů.

Vzhledem k tomu, že je každý prvek tohoto rodinného wellness dokonale promyšlený, určitě vás nepřekvapí, že se na volné stěně u vířivky nachází promítací plocha s potřebnou technikou. Díky průhledu ve stěně se tak na promítání mohou dívat jak z lehátka, bazénu, tak z hydromasážní vany.

Druhým naším produktem je vestavěná sauna Klafs Premium, pro kterou byla vyčleněna podlouhlá místnost za designovou dřevěnou zástěnou. Stěny sauny jsou obloženy širokoformátovými hemlockovými panely a pro lavice a opěrky bylo použito dřevo africké vrby abachi. Saunová kabina je navíc doplněna infrasedalem InfraPLUS, které rozšiřuje funkce klasické finské lázně.

Nesmíme zapomenout ani na poslední dvě technické vymoženosti – centrální ovládací systém s digitálním displejem, který slouží k ovládání všech zmiňovaných produktů. Velmi užitečné jsou také žaluzie, kterými jsou opatřena všechna okna místnosti, díky kterým si majitelé mohou dopřát naprosté soukromí a romantiku. Líbí se vám tato naše realizace? Svěřte nám svůj projekt i vy!