Zpět na reference

Nadstandardní „klasika“ – nerezový bazén IMAGINOX

Nadstandardní „klasika“ – nerezový bazén IMAGINOX

Členitá moderní novostavba, vedle ní prosklená přístavba sloužící jako posilovna a v popředí dřevěná terasa, na které se rozkládá nerezový bazén Imaginox – přesně takto se dá popsat naše krásná realizace ve Středočeském kraji. A proč nadstandardní „klasika“? Přestože má tento bazén pouze základní vybavení – rohové schodiště, automatickou lamelu a skimmerovou filtrační technologii, nerezový materiál budí dojem zcela opačný a nejen to – nerez nabízí také výjimečné vlastnosti a téměř neomezenou životnost!

Skimmerový bazén Imaginox o rozměrech 6 x 3 metru a individuálně zvolenou hloubkou 1,4 metru jsme tentokrát umisťovali na terasu rodinného domu. Bazén je vybaven rovným rohovým schodištěm, dvěma podvodními reflektory a automatickou solární lamelou integrovanou ve stěně bazénu.

Co se týče technologie – o čistotu skimmerového bazénu se stará laminátový filtr s vysokou účinností filtrace navíc doplněný o dvě UV lampy, dále oběhové čerpadlo, tepelné čerpadlo o výkonu až 10 kW a automatická chemizace, která sama udržuje množství chloru a pH ve správných hodnotách.

Líbí se vám tento projekt a rádi byste se v létě koupali ve vlastním? Pro více informací vám rádi zdarma zašleme katalog nerezových bazénů Imaginox a domluvíme si s vámi osobní schůzku. Inspiraci hledejte na našem instagramu a pinterestu!