Zpět na reference

Moderní wellness ve sportovním a relaxačním centru Vltavan

Moderní wellness ve sportovním a relaxačním centru Vltavan

Nově otevřené centrum Vltavan Sport se nachází v Sedlčanech u Prahy. Naším úkolem pro tohoto klienta byla realizace wellness, které je součástí sportovně relaxačního komplexu. O celkovém konceptu centra Vltavan, aktivitách, které nabízí a naší spolupráci jsme již informovali v našem článku.

Co upoutá návštěvníkovu pozornost při vstupu do wellness jako první, je nerezová přelivná vířivka IMAGINOX. Atypická vířivka oktogonálního tvaru je velká 2,4 x 5,62 x 1 m. Disponuje pevnou lavicí a 86 hydromasážními tryskami, které utvářejí masážní místa až pro 12 osob. Atmosféru během pobytu ve vířivce doplňuje LED RGB osvětlení WIBRE.

Ve spolupráci s naším partnerem IMAGINOX jsme do wellness centra Vltavan dodali také nerezový ochlazovací bazén, který se nachází na vnitřní terase komplexu. Obdélníkový bazének s jednou zaoblenou stěnou je velký 3,7 x 1,75 x 1,35 m a byl též vytvořen na míru architektonickému řešení prostoru.

Součástí wellness je rovněž parní kabina ROUGH BODY od německého výrobce KLAFS. Parní kabina stojí na kruhovém půdorysu o průměru 3,3 m. Interiér místnosti je proveden v mozaikovém obložení s parním generátorem v jejím středu. Výparník KLAFS disponuje dávkovačem vonné esence pro ještě silnější relaxaci.

Dvě saunové kabiny KLAFS byly též realizovány klientovi na míru. V první z kabin si hosté wellness mohou dopřát klasickou finskou saunu. Saunová kabina je velká 4,4 x 4,2 x 2,3 metry na výšku a je vybavena lavicemi ze dřeva Abachi ve třech úrovních. Pro vnitřní stěny kabiny klient zvolil dřevěné obložení Hemlock, které je mezi našimi zákazníky častou volbou.  Vytápění v sauně zajišťují volně stojící kamna Majus Profi a osvětlení doplňují podopěrková i nepřímá podlavicová světla.

Druhá saunová kabina disponuje funkcí sanaria a hosté centra si v ní tak mohou dopřát biosaunu spojenou s aromaterapií. Saunová kabina KLAFS o rozměrech 3,2 x 3,4 x 2,36 m byla též realizována na míru prostoru a přizpůsobena oknu v místnosti. Výbava sauny je totožná, ovšem teplo zajišťují podlavicová kamna Bonatherm s parogenerátorem. Osvětlení i zde obstarávají podlavicová a podopěrková světla společně s denním světlem pronikajícím oknem.

Chcete si užít aktivně strávené odpoledne zakončené příjemnou relaxací? Navštivte sportovní a relaxační centrum Vltavan a vyzkoušejte naše produkty na vlastní kůži. Pokud i vy stojíte o privátní či komerční wellness realizované na míru vašim prostorám a představám, domluvte si s námi schůzku a my vám připravíme projekt, který naplní všechny vaše cíle.