Zpět na reference

Moderní, jednoduché, praktické – rodinné wellness

Moderní, jednoduché, praktické – rodinné wellness

Moderní novostavba rodinného domu, velkorysé vzdušné prostory, vysoké stropy, celoprosklená stěna s výhledem ven, velké posuvné dveře a jednoduchý čistý styl pracující s různými odstíny šedé a béžové. Přesně do takovéto místnosti jsme instalovali naše dva prémiové produkty – finskou saunu Premium Klafs a nerezový bazén Imaginox. Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit inteligentní ovládací systém celé domácnosti, díky kterému mají naši klienti nejen neustálý přehled, co se v domácnosti děje, ale také mohou na dálku ovládat spotřebiče v místnosti – stejně tak i saunu a bazén.

Ústřední atrakcí bazénové haly je skimmerový bazén z nerezové oceli o rozměrech 5 x 3 x 1,4 metru s přiznanou nerezovou hranou. Vzhledem k malým rozměrům bazénu se jej rozhodl zákazník vybavit výkonným protiproudem UWE Bambo 2, u kterého se nemusí ani v nejmenším bát, že by jej přeplaval.

Bazén je dále vybaven modrým roletovým zakrytím, které se na vodní hladinu vysouvá z šachty zabudované v pevné lavici, která se nachází bezprostředně u pětistupňového vykonzolovaného schodiště s madlem. Samozřejmě nemohou chybět ani podvodní reflektory, vtokové trysky a skimmer.

Dalším produktem, který jsme pro našeho klienta zprostředkovávali, byla finská sauna Premium Klafs obdélníkového tvaru s rozměry 2,4 x 2 x 2,2 metru. O vytápění sauny se starají elektrická volně stojící kamna Majus s 60 kg olivínových kamenů, jejichž funkce je snadno ovladatelná externím ovládacím panelem.

Vnitřek saunové kabiny je obložen úzkými softlinovými panely ze smrku, zatímco pro lavice bylo použito jemné dřevo africké vrby. Lavice se nacházejí ve dvou výškových úrovních, kdy horní jsou široké 70 cm a spodní pouze 50 cm. Sauna je navíc vybavena podlavicovým osvětlením, rohovou lampou Luma a podlaha byla pokryta tmavou velkoformátovou dlažbu, které jsou použity i ve zbytku zadní části místnosti.

Ani privátní wellness se neobejde bez možnosti svlažení se po saunování – za tímto účelem byl vybudován sprchový kout hned naproti sauně. Podívejte se, jak sauna měla vypadat původně a jak nakonec celá realizace nedaleko Prahy dopadla. A jak si představujete vaše vysněné wellness vy? Inspiraci hledejte na našem instagramu, kam pravidelně přidáváme nové referenční fotografie.