Zpět na reference

Moderní a individuální – nerezový bazén a vnitřní sauna

Moderní a individuální – nerezový bazén a vnitřní sauna

Na základě pozitivní reference jsme pro klientku z Nového Města nad Metují dodávali hned dva naše produkty: velký nerezový bazén Imaginox a malou vnitřní saunu Klafs. Pro oba výrobky bylo vyhrazeno konkrétní místo, které bylo zapotřebí s naprostou přesností dodržet, z toho důvodu jsme zvolili individuální produkty, které jsme nechali vyrobit na míru.

Skimmerový bazén Imaginox o rozměrech 11,7 x 3,5 x 1,4 metrů jsme umisťovali v blízkosti domu, kdy z jedné strany kopíruje dům a z druhé strany kamennou zeď – proto není bazén běžného obdélníkového tvaru, ale má jednu stěnu zkosenou. Dále je realizace vybavena automatickou solární lamelou zabudovanou v lavici uvnitř bazénu, která se dá skvěle využít coby plocha k odpočinku.

Druhým produktem, který jsme realizovali v tomto projektu byla sauna Klafs Premium, kterou jsme integrovali do interiéru v prvním poschodí. Sauna o rozměrech 250 x 130 metrů je vybavena kamny Pluris s funkcí Sanarium, kdy si klientka může saunu nastavit na jeden z pěti různých programů: finskou saunu, horkou vzdušnou lázeň, tropickou lázeň, lehkou parní lázeň a aroma lázeň.

Přemýšlíte o stavbě vlastního domácího wellness? Obraťte se na nás i vy! Rádi vám poradíme jak s výběrem wellness produktů, tak s architektonickou částí projektu. Pro více informací navštivte náš showroom anebo si nechte zdarma zaslat katalog přímo k vám domů!