Zpět na reference

Malé domácí wellness – sklolaminátový bazén Riviera Pool a privátní sauna

Malé domácí wellness – sklolaminátový bazén Riviera Pool a privátní sauna

Dalším naším projektem byla realizace venkovního sklolaminátového bazénu Riviera Pool a finské sauny Klafs v pražských Dejvicích. Jak bazén, tak sauna jsou uzpůsobeny tak, aby byly pokud možno celoročně k dispozici – bez ohledu na aktuální počasí. Z toho důvodu jsme bazén zastřešili posuvným zakrytím Alukov, které je prakticky napojeno na zahradní wellness domek, v kterém se nachází sauna s relaxační místností.

Z široké nabídky bazénů našeho klienta nejvíce zaujal sklolaminátový bazén Style Modena německého výrobce Riviera Pool. Bazén o rozměrech 7,75 x 3,7 x 1,5 metru ve skimmerovém provedení je vybaven podvodním osvětlením, rozsáhlým schodištěm s odpočívadly a posuvným zastřešením Ravera české firmy Alukov, které nabízí možnost úplného odsunutí za pěkného počasí, či naopak ochranu před chladem a nevlídným počasí na začátku a na konci koupací sezóny. Díky tomu se dá bazén využívat i v zimě k ochlazení po saunování!

Druhým produktem, který jsme do rodinného wellness dodávali, byla finská sauna Premium německého výrobce Klafs. Pro stavbu sauny byla vyhrazena část zahradního domku, kdy vzhledem k omezenému prostoru 2 x 1,6 metru jsme zvolili podlavicová kamna Bonatherm a prosklenou vstupní část. Sauna je obložena dřevěnými panely jedlovce kanadského Hemlock a dále je doplněna podsvícením opěrek, krycími panely mezi lavicemi, schůdkem pro snadný vstup na lavice a v neposlední řadě také moderním dotykovým ovládáním.

Zaujala vás tato realizace a rádi byste nám svěřili stavbu vašeho domácího či komerčního wellness do našich rukou? Kontaktujte nás a nechte si zdarma zaslat naše katalogy přímo k vám domů! Pro inspiraci sledujte náš Instagram – denně přidáváme nové fotografie našich referencí!