Zpět na reference

Luxusní privátní wellness s finskou saunou a parní kabinou

Luxusní privátní wellness s finskou saunou a parní kabinou

Vestavbou finské sauny, parní kabiny a technické místnosti do jednotného pohledového designu – vnějšího obložení, skleněných dveří, jejich hliníkového rámu a jednoduchých kovových madel – bylo docíleno kompaktního a učesaného dojmu. Celý projekt navíc působí velmi luxusně a uvolněně díky celoprosklené okenní části oválného prostoru okolo vířivé vany a také díky masivní stěně obložené širokoformátovými kamennými bloky.

Naším úkolem bylo vybavení privátního wellness finskou saunou a parní kabinou Klafs. Finskou kabinu Lounge Q Klafs s rozměry 2,16 x 1,9 x 1,9 metru jsme na přání klienta vybavili vnitřními hemlockovými horizontálně uspořádanými panely, podlavicovými kamny Bonatherm, podopěrkovým osvětlením Sun Set, lampami Lounge a dvoustupňovým uspořádáním lavic ze dřeva africké vrby abachi. Lehkost celé realizace jsme podpořili podepřením lavice podpěrnou kovovou nohou, která koresponduje s dveřními madly celoskleněné čelní stěny.

Druhým produktem je parní kabina Quadrano Klafs. Prostor velký 2,2 x 1,68 x 1,68 metru je obložen akrylátovým obložením v bílo-modrém provedení a je navíc doplněn o ruční sprchu a sound systém umístěný na sedlovém stropu. Stejně jako u finské tak u parní lázně chtěl náš klient docílit minimalistického vzhledu, z toho důvodu jsme zvolili pouze jednoduché bodové světlo a taktéž celoskleněnou čelní stěnu. O provoz kabiny se stará parní generátor MK5, který umožňuje aromaterapii, a Touchcontrol displej, který slouží pro ovládání obou saun.

Líbí se vám naše projekty a rádi byste si od nás nechali sestavit nezávaznou cenovou nabídku? Kontaktujte nás, rádi se vám budeme věnovat! Inspiraci hledejte na našem Instagram.