Zpět na reference

Luxusní domácí wellness z nerezu

Luxusní domácí wellness z nerezu

Pro rodinný dům na okraji Prahy jsme realizovali velký nerezový bazén Imaginox a rohovou hydromasážní vanu téhož výrobce. Vířivku v jedinečném designu kapky jsme zhotovili na míru dle klientovy představy. Tento projekt je navíc důkazem toho, že výběr umístění zastává významnou roli: Právě prostorná vzdušná místnost s francouzskými okny a otevřeným výhledem do zahrady se perfektně hodí pro vybudování relaxační zóny domácího wellness.

Moderní nerezový bazén o rozměrech 8 x 3,5 x 1,35 m je situovaný ve středu místnosti. Čistota bazénové vody je obstarávána skimmerový filtrační systémem, ale také automatickou lamelou integrovanou ve dně bazénu. Roleta navíc zabraňuje vpádu nečistot, tak tvorbě bakterií a řas, čímž se snižuje spotřeba používané chemie. Bazén je dále vybaven rovným rohovým schodištěm, podvodním osvětlením a protiproudem.

Druhým produktem této realizace je nerezová vířivá vana, která zaujme především svým netradičním tvarem, ale také atypickými masážními sedadly. Vnitřní provedení vany si vzali na starost naši projektanti, kteří hydromasážní vanu opatřili vzduchovou lavicí, dnovým gejzírem a ergonomicky tvarovaným lehátkem se 4 velkými tryskami pro intenzivní masáž zad.

Vzhledem k tomu, že jsme výrobky umisťovali do již postavené budovy, museli jsme bazén instalovat v rozloženém stavu. Uvažujete o stavbě bazénu, vířivky či sauny? Nechte si zaslat zdarma náš katalog přímo k vám domů a poraďte se s námi o vaší představě!