Zpět na reference

Laminátový bazén RIVIERAPOOL ve Středočeském kraji!

Laminátový bazén RIVIERAPOOL ve Středočeském kraji!

Sklolaminátový bazén RivieraPool typu DLine a barvě Papyrus jsme realizovali na zahradu rodinného domu na okraji Prahy. Bazén o rozměrech 8,8 x 3,7 metru je umístěn ve snížené části pozemku a je obklopen velkou odpočinkovou plochou a nerezovou sprchou v bezprostřední blízkosti. Navíc se dá tento skimmer považovat téměř za „inteligentní“, vzhledem k jeho funkcím a vybavení!

Přáním klienta byl technologicky nadstandardní bazén, v kterém budou veškeré desinfekční procesy probíhat automaticky a zároveň bude jimi dosažena perfektní čistota vody. Z toho důvodu jsme vybrali hned několik bazénových technologií: autochemizaci, která dávkuje desinfekční přípravek a koriguje pH, UV lampy, které snižují dávkování chemie na pouhých 10–20 % a tepelné čerpadlo ohřívající vodu v letních dnech horkým vzduchem. V poslední řadě je tento skimmervý bazén doplněn solární PVC automatickou lamelou, která chrání bazén před nečistotami a současně pomáhá s ohřevem vody.

Bazén nebyl označen za „inteligentní“ pouze z výše uvedených důvodů – nabízí i vybavení vhodné jak pro kondiční plavání, tak odpočinek při příjemné masáži. Do mohutného lounge schodiště v čele bazénu jsme instalovali několik stěnových masážních trysek, které se postarají o uvolnění vašeho těla za příjemné atmosféry docílené podvodními reflektory i ve večerních hodinách. Pro kondiční plavání je vyhrazena protilehlá strana bazénu, kde byl do stěny zabudován dvoutryskový protiproud, který se dá snadno regulovat dle plaveckých dovedností všech členů rodiny.

Chcete se dozvědět více informací o námi nabízených bazénových technologiích či hledáte odborníka pro realizaci vašeho bazénu? Zavolejte nám nebo navštivte náš showroom! Fotografie našich realizací najdete na našem instagramu.