Zpět na reference

Krásná venkovní realizace vířivky Sundance Spas

Krásná venkovní realizace vířivky Sundance Spas

Hydromasážní vanu Cameo řady 880 jsme realizovali na Slovensku pro privátní účely. Vířivka s prostorem až pro 6 dospělých osob nabízí různá ergonomicky tvarovaná masážní sedátka s tryskami Fluidix, a navíc je doplněna osvětlenými madly usnadňující vstup a výstup z vany. Všechny modely výrobce Sundance Spas disponují patentovanými tryskami Fluidix uvádějících vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí, díky tomu se mohou naši klienti spolehnout na jejich dlouholetou životnost.

Tento model vířivky je vybaven pěti masážními odpočívadly a jedním lehátkem, které se postarají o efektivní uvolnění ztuhlých a přetížených svalů a současně vás zbaví stresu a napětí jemnými pulzujícími proudy v oblasti zápěstí a rukou. Hydroterapii vám zprostředkuje například sedátko Accu-Ssage, vybavené opěrkami rukou a hlavy, které 14 akupresurními tryskami pečuje o vaši šíji, záda, boky, lýtka a zápěstí za hlubokého ponoření ve vodě.

Dalším velmi oblíbeným odpočívadlem vířivé vany Cameo je sedadlo Intelli-Jet, které si poradí s vašimi bolestmi zad a šíje pomocí intenzivního tlaku z trysek. Masáž je navíc podpořena jemným prouděním zacíleným na boky, které může na přání vpouštět do vody vůni SunScent. Při konstrukci bylo myšleno i na regeneraci chodidel, pro kterou byl vyvinut masážní prostor tvarovaný tak, aby nebránil volnému pohybu ve vířivce.

Hydromasážní vana je doplněna inovovanou horizontální filtrací MicroClean® Ultra a systémem čištění vody CLEARRAY UV-C, které se starají o udržení čisté a průzračné vody. Líbí se vám tento projekt? Nechte si zdarma zaslat katalog vířivek Sundance Spas přímo k vám domů a navštivte náš showroom v Praze na Chodově, kde máme vystavených hned několik modelů!