Zpět na reference

Interiérová sauna s nádherným výhledem

Interiérová sauna s nádherným výhledem

Saunu Klafs jsme realizovali pro klienta s rodinným domem ve Středočeském kraji. Pro saunu byl vyhrazen nově přistavěný zkosený prostor navazující na předsíň domu. Zkosená střecha se ale do projektování sauny příliš nepromítla, a tak rodině nabízí poměrně velkou místnost odpočinku a regenerace – navíc s otevřeným výhledem do zahrady!

Interiér sauny se musel přizpůsobit přístavbě na míru, a tak jsme se snažili maximálně využít kapacitu daného prostoru. Rozhodli jsme se proto umístit kamna pod lavice, což nabízí řadu nesporných výhod jednak z pohledu bezpečnosti dětí, tak druhak kamna Bonatherm přispívají k perfektní cirkulaci vzduchu.

Klient si dále do sauny zvolil kyslíkový systém SANO 2, který zvyšuje koncentraci kyslíku a působí tak blahodárně na lidský organismus: pomáhá s regenerací, zlepšuje koncentraci a paměť, a současně navrací tělu svěžest a „mladistvý pocit“. Trubici s náustkem si jednoduše přiložíte k ústům a zhluboka se nadechnete do okamžiku absolutního uvolnění.

Sauna je obložena dřevem hemlock a dále je vybavena schůdkem pro snadný vstup na lavice, ergonomicky tvarovanými podpěrkami hlavy, dvěma teploměry, reproduktorem a decentním osvětlením. Zaujala vás tato realizace a chcete se dozvědět více informací o našich realizacích či stavbě sauny? Kontaktujte nás a navštivte náš showroom!