Zpět na reference

Hotelové wellness v Karlových Varech

Hotelové wellness v Karlových Varech

V Grandhotelu Ambassador v Karlových Varech jsme realizovali luxusní wellness. Dodávali jsme velký nerezový bazén na míru propojený s vířivkou, velkou finskou saunu, Sanarium, parní kabinu a ledovač. Rekonstrukce wellness se velmi povedla a nyní nabízí klientům komplexní odpočinkovou zónu.

Dominantou hotelového wellness je nerezový bazén Imaginox, který jsme vyrobili zcela na míru klienta. Bazén má rozměry 10 x 3 metry a skrytý přelivný žlab. Výměna vody v bazénu pomocí přelivu je jedinou možností pro komerční provozy, jelikož zajistí dostatečnou cirkulaci vody.

Tato realizace je jedinečná tím, že část nerezového bazénu tvoří vířivka, která je od plavecké části bazénu oddělena částečnou nerezovou stěnou. Díky tomu, že vyhřívání bazénu je situováno v prostoru vířivky, docílili jsme toho, že relaxační část má neustále o několik stupňů teplejší vodu.

Vířivka má rozměry 3 x 3 metry a vybavili jsme ji trubicovými lavicemi s jemnou vzduchovou masáží. Perličkovou masáž doplňují trysky zabudované ve stěně vířivky, které zajišťují hloubkovou relaxační hydromasáž. Každé z míst ve vířivce nabízí jinou formu masáže a díky tomu si návštěvníci mohou užívat různé druhy relaxace.

Nerezová vířivka je skvělou variantou do komerčních wellness jelikož se dá vytvořit zcela na míru, jako v případě této realizace. Jako protiskluzovou úpravu schodů a dna si klient zvolil kruhové nopování. Do dna jsme zasadili také vzduchové trysky, které jsou určené pro příjemnou masáž chodidel.

Ve wellness jsme kromě bazénu s vířivkou realizovali také několik saunových kabin Klafs. Finská sauna na obrázku je určena až pro 10 osob. Dále jsme dodávali také parní saunu Klafs s obložení mozaikou a saunu se Sanariem, která nabízí více variant saunování, jako například lehkou horkovzdušná lázeň, či aromalázeň.