Zpět na reference

Extravagantní plzeňské wellness Antické a egyptské lázně

Extravagantní plzeňské wellness Antické a egyptské lázně

Extravagantní interiér komerčního relaxačního centra Antické a egyptské lázně na severu Plzně je rozdělen do několika tematicky laděných zón – antických lázní, egyptského a skalního chrámu, v dalším prostoru faraonovy pyramidy, které zdejší wellness připisuje regenerační, ozdravné a harmonizující účinky. Přáním klientky bylo doplnit koncept antického wellness betonovým bazénem se slanou úpravou vody a dále dvěma vířivými vanami.

Ústředním a velmi výrazným prvkem celého projektu je betonový bazén obložený skleněnou mozaikou PETROLIO dodanou libereckou firmou FIN GRES. Naším úkolem bylo upravit připravené vybetonované těleso tak, abychom jej mohli následně zkrášlit vybraným obložením. Nejprve jsme betonové plochy očistili broušením a oplachem, v další fázi jsme dorovnali vzniklé nerovnosti vyrovnávací stěrkou, aplikovali hydroizolaci a na závěr jsme položili mozaiku dle předlohy.

Bazénové těleso jsme vybavili třemi podvodními LED reflektory, masážní stěnou s 8 hydromasážními tryskami a nerezovým madlem, masážní lavicí doplněnou perličkovou masáží a dvoutryskovým protiproudem ASTRAL. Vzhledem k tomu, že byla stěžejním požadavkem klientky slaná úprava vody, použili jsme pro zakrytí přelivného žlabu plastovou mřížku a dále zvolili bazénovou technologii vhodnou pro tento typ úpravy vody – automatické dávkování chemie ASEKO a UV lampu.

Dalším produktem, který jsme dodali do soukromé části „Pyramida“ wellness Antické a egyptské lázně, je přelivná hydromasážní vana Relaxo německé firmy RivieraPool určená pro komerční provozy, kterou jsme zapustili do prostředka místnosti. Tato vířivka nabízí s rozměry 255 x 255 x 96 cm prostor až pro 5 dospělých osob, kdy se každé masážní sedadlo zaměřuje na uvolnění jiných svalových oblastí.

Druhou vířivou vanou, tentokrát „Egyptského chrámu“, je skimmerový model Cameo prémiové řady 880 amerického výrobce Sundance Spas. Tato vířivka o rozměrech 226 x 226 x 95 cm disponuje 5 různými masážními sedadly, na kterých je dohromady rozmístěno 54 hydromasážních a 6 vzduchových trysek. Vnější obložení volně stojící hydromasážní vany majitelka využila netradičním způsobem – nechala jej obložit dřevěnými plaňkami designovanými v antickém stylu.

Toužíte také po něčem netradičním – máte v hlavě vlastní představu a hledáte firmu, která vám jí pomůže zrealizovat? Obraťte se na nás – navštivte náš showroom a nechte si zdarma zaslat katalogy veškerých našich wellness produktů přímo k vám domů!