Zpět na reference

Exkluzivní kamenná vířivka pro privátní terasu v Izraeli

Exkluzivní kamenná vířivka pro privátní terasu v Izraeli

Naše propojení s IMAGINOX Group nám otevřelo více možností v zahraničí. V tomto článku bychom vám chtěli ukázat jeden z našich unikátních projektů, který jsme realizovali ve spolupráci s naším izraelským partnerem. Jedná se o jedinečnou kruhovou vířivku vyrobenou z prémiového italského kamene.

Vířivka má průměr 330 cm a vysoká je 55 cm. Její tvar byl podle našeho návrhu vytesán z přírodního kamene italskou firmou VASELLI, která nám vanu dodala ve čtyřech masivních blocích. Kompletace a instalace vířivky proběhla na místě v Izraeli. Vířivka byla vyzdvižena na privátní střešní terasu, zkompletována a vybavena nerezovými prvky a bazénovou technologií.

Materiálem, ze kterého je vířivka vyrobená, je italský travertin. Její vnitřní dispozice předpokládá 6 masážních míst – tři místa pro intenzivní a tři pro jemnější masáž. Kamenná vířivka je vybavená 6 hydromasážními tryskami a 6 menšími vzduchovými tryskami pro jemnou masáž zad. Disponuje též dvěma bílými LED světly z nerezové oceli. Nerezové jsou rovněž rozvody pro bazénovou technologii.

Nerezový prvek Imaginox na střešní terase v Izraeli

Náš partner IMAGINOX pro tuto privátní terasu vyrobil také stylový nerezový vodní prvek. Jedná se o mělký reflexní bazén hluboký pouze 50 cm, který vyplňuje rohový prostor terasy v okolí posezení a výsadby. I takto originální a jedinečné projekty pro vás rádi zrealizujeme. Proto se na nás neváhejte obrátit, ať už jsou vaše představy o novém wellness jakkoli netradiční!