Zpět na reference

Designová sauna se zkoseným stropem

Designová sauna se zkoseným stropem

Další naší realizací byla tato krásná sauna Lounge Q německého výrobce Klafs, kterou jsme instalovali do privátního wellness na Praze 2. Vzhledem k menším rozměrům sauny 226,5 x 220 x 190 cm a podkrovnímu zkosení stropu jsme se snažili prostor interiéru sauny maximálně využít a opticky zvětšit. Z toho důvodu jsme zvolili podlavicová kamna Bonatherm, dále čelní prosklenou stěnu včetně dveří a na přání klienta také kulatý průhled připomínající kajutové okénko.

Interiér sauny Lounge Q je vybaven dvěma lehátky, ze dřeva africké vrby Abach, situovanými ve dvou výškových úrovních a současně také nástupní stoličkou, osvětlením, přesýpacími hodinami, teploměrem a dřevěným vědrem. Z prémiového vybavení si klient navíc vybral SUNSET osvětlení pod zádovými opěrkami a set dvou reproduktorů se stereo-systémem vyvinutým speciálně pro sauny.

Pro vnější obložení sauny jsme vybrali dýhovou desku Hemlock, která svou barvou a strukturou koresponduje se zbylými dřevěnými prvky místnosti. Vzhledem k vytříbenému designu celé realizace promyšleného do posledního detailu, jsme po dohodě umístili ovládání do technické místnosti. Líbí se vám? Nechte si zdarma zaslat náš katalog saun a prohlídněte si další naše projekty!