Zpět na reference

Bohatě vybavené wellness Grandhotelu Tatra

Bohatě vybavené wellness Grandhotelu Tatra

Luxusní Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích se nachází uprostřed krásné horské přírody Beskyd, a je tak ideálním místem pro aktivní, ale i odpočinkovou dovolenou s širokými možnostmi aktivit a výletů. Jeho velmi příjemná uvolněná atmosféra byla docílena nejen jedinečnou lokalitou, ale také velmi vkusným, tradičním, byť moderním designem kombinujícím přírodní materiály a barvy. Naší úlohou byla realizace privátní a částečně i veřejné části hotelového wellness, kam jsme dodali celou řadu wellness produktů firmy Klafs a Imaginox

Privátní část wellness je koncipována tak, aby byla ideálním místem pro společnou relaxaci ve dvou. Místnost je vybavena finskou saunou a vířivkou, kdy vířivá vana je zakomponována do zvýšené dřevěné podesty s přiléhajícím odpočívadlem.

Přelivná nerezová vířivka LIDO Imaginox o rozměrech 2,3 x 2,15 x 0,65 metru je vybavena dvěma ergonomicky tvarovanými lehátky s 34 hydromasážními a vzduchovými tryskami zaměřenými především na intenzivní masáž zádových svalů a nohou.

Finská sauna, která se nachází na druhé straně místnosti je vybavena podlavicovými kamny Bonatherm s funkcí Sanarium, a čelním sklem, díky kterému není pohled z a do sauny nikterak omezen. Tato sauna je navíc jedinečná svým designovým provedením interiéru, kdy se klient namísto klasických dřevěných palubek rozhodl pro dekorativní obložení s na sebe naskládanými polínky.

V komerční části se pak nachází zbylé saunové kabiny, které jsou vestavěny do čelní pohledové stěny obložené dřevem, a díky čemuž působí wellness velmi jednotným dojmem. V prostoru před saunami je dále umístěn námi dodávaný automatický výrobník ledu, který slouží k ochlazení po saunování.

Jednou ze saun je moderněji pojatá finská sauna s rozměry 2,7 x 1,9 metru, která je kromě podlavicových kamen Bonatherm vybavena také Sanariem a světelnou terapií Color Therapy. Tato kabina je obložena širokoformátovými hemlockovými panely a pro lavice bylo použito dřevo africké vrby.

Hned vedle se nachází infrasauna o velikosti 2,7 x 1,9 m s infrasedadly pro 4 osoby, nástupními stoličkami a hvězdným nebem. I přesto, že v běžné infrasauně nejsou saunová kamna zapotřebí, tato sauna jimi vybavená je, a to z důvodu, aby její návštěvníci nepřišli z vyhřátého wellness do chladného prostoru.

Další saunou je finská sauna o rozměrech 2,75 x 3,2 metru, která je opět na čelní straně vybavena designovým obložením z na sebe navršených polínek. Sedací plocha lavic, podhlavníky a zádové opěrky jsou vyrobeny ze dřeva abachi a postranní stěny jsou obloženy dřevem vystařeného smrku.

Posledním námi realizovaným produktem byla parní kabina s rozměry 2,9 x 2,75 metru, hvězdným nebem a individuálně vybraným obložením lavic a stěn. Přemýšlíte o koupi sauny či vířivky, ale nejprve byste si naše produkty rádi vyzkoušeli na vlastní kůži? Navštivte wellness v Grandhotelu Tatra!