Privátní wellness

Navrhujeme inovativní řešení soukromých wellness, jež splní přání všech, kteří si chtějí dopřávat relaxaci v pohodlí svého domova. Nabízíme jak prodej samostatných bazénů, saun, vířivek a dalších wellness produktů, tak realizaci kompletní domácí spa zóny dle vašich představ. Náš tým zkušených architektů a projektantů je připraven vám pomoci při plánování prostoru vašeho domácího wellness. Připravíme vám detailní projektovou dokumentaci včetně návrhů a 3D vizualizací, abyste si mohli lépe představit, jak bude vaše rodinné odpočinkové místo vypadat. Ať už saunu nebo vířivku, každý produkt vyrábíme na míru klientovým přáním.

  • Prodej samostatných produktů či realizace wellness na míru
  • Odborné rady a pomoc od architektů a projektantů
  • Návrh wellness a 3D vizualizace
DOMLUVIT SCHŮZKU

Komerční wellness

Plánujete vybudovat wellness do hotelu, fitness centra, lázní či jiného projektu? Nechte realizaci vašeho wellness na nás. S ohledem na naše rozsáhlé zkušenosti a vlastní výrobní kapacity jsme připraveni navrhnout a realizovat komerční wellness na míru tak, aby plně odpovídalo vašim představám a bylo vhodně vybavené pro veřejný provoz. Vaše budoucí wellness i relaxační zónu vám vybavíme prémiovými wellness produkty – od saun, parních kabin a vířivek vyrobených na míru vašemu prostoru, po speciální wellness procedury, jakým je Kneippův chodník či ledová jeskyně. S námi získáte komerční wellness, které si najde řady obdivovatelů a stálých hostů.

  • Vysoce kvalitní produkty s dlouhou životností
  • Individuální přístup ke každému projektu
  • Dodržení evropských bezpečnostních norem
VÍCE O REALIZACI WELLNESS

Spolupráce s architekty

Ať už spolupracujete se svým vlastním architektem, nebo máte zájem o spolupráci s naším týmem architektů, jsme zde pro vás, abychom vám vytvořili prostor pro klid a relaxaci přesně podle vašich přání. V Aquamarine Spa máme mnoholeté zkušenosti s individuálními wellness projekty pro soukromé i komerční účely, a to jak v České republice, tak v zahraničí. Můžete nás kontaktovat přímo nebo navštívit jeden z našich tří showroomů. Před společným zahájením projektu vám rádi poskytneme odborné poradenství a nezbytné informace, nabídneme vám ukázky materiálů a přiblížíme vám funkce našich produktů.

  • Mnohaleté zkušenosti se spoluprací s architekty
  • Odborné rady a konzultace při realizaci wellness
  • Privátní i komerční wellness projekty po celém světě
VÍCE O SPOLUPRÁCI

O nás

Naše společnost je specialistou na realizaci wellness projektů pro privátní i komerční použití a na prodej designových bazénů, saun a vířivek. Na trhu jsme aktivní přes 25 let a nabízíme tak dlouholeté zkušenosti s wellness projekty u nás i v zahraničí.

Díky úzké spolupráci v rámci skupiny IMAGINOX, která je unikátním spojení vlastních výrobních firem wellness produktů, zajistíme zcela individuální přístup a na míru šité designové řešení vámi vybraných produktů. Jsme tu pro vás po celou dobu realizace projektu, a i po jeho dokončení, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a vaši spokojenost.

Kde nás najdete

Showroom Vrchotovy Janovice

Vrchotovy Janovice 266
257 53 Vrchotovy Janovice
Česká republika Mapa

Tel.: +420 317 721 369
E-mail: info@aquamarinespa.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 8.00 – 16.00
Sobota: 9.00 – 13.00

Showroom Praha

Boženy Němcové 1881/5
120 00 Praha 2
Česká republika Mapa

Tel.: +420 272 654 944
E-mail: info@aquamarinespa.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 9.00 – 17.00

Showroom Bratislava

Bazova 14
821 08 Bratislava
Slovensko Mapa

Tel.: +421 233 014 252
E-mail: info@aquamarinespa.sk

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 9.00 – 17.00