Zpátky na výpis novinek

Nová vířivka Cambria a inovovaná Marin Sundance Spas!

Výrobce Sundance Spas jako každý rok přichází s novinkami – tentokrát vám představujeme nový model Cambria a inovovanou Marin řady 880!

Nová vířivka Cambria a inovovaná Marin Sundance Spas!

Obecně patří vířivky tohoto amerického výrobce mezi špičky mezi hydromasážními vanami, a to nejen co se týče technologie a kvality, ale také díky krásnému a zároveň velmi praktickému vzhledu. Užívejte si masáž se svou rodinou v pohodlí domova i vy –vyberte si z široké nabídky model „ušitý“ vám přímo na míru!

Nová vířivá vana Cambria prémiové řady 880 nabízí se svými rozměry 193 × 231 × 86 metru místo až pro 6 dospělých osob. Pět různých masážních sedadel a jedno lehátko jsou osazeny 7 druhy hydromasážních trysek zacílených na akupresurní body tak, aby došlo k efektivnímu uvolnění ztuhlých a namožených svalů. Dále je vana vybavena vzduchovými tryskami, které jemnou perličkovou masáží působí na nervová zakončení na rukách, nohách a bocích.

Inovativních změn se tento rok dostalo vířivce Marin téže řady 880. Zaprvé se změnil její rozměr, který se nepatrně zvětšil na 193 x 231 x 86 metru a zadruhé se zvýšil počet hydromasážních trysek z původních 35 na 45 trysek. Vyjma toho se výrobce zaměřil u obou modelů na vzhledovou stránku, kdy si můžete po vzoru nejvyšší řady 990 objednat Lounge kryt na filtraci s úložným prostorem a místem k sezení či vnější rohové osvětlení vířivky.

Chcete vědět více informací, anebo si přejete zaslat nezávaznou cenovou nabídku? Kontaktujte nás a nechte si zdarma zaslat katalog vířivek Sundance Spas přímo k vám domů!