Privátní sauny TAO

Plánujete si pořídit saunu a nevíte si rady, který typ je pro vás vhodný? Vyberte si z finské sauny, kombinované bio sauny či infrasauny. Umístění a model sauny je také na vaší volbě. Zvolte si ze čtyř typizovaných modelových řad finských saun – TIRO, TRUST, CONTI, MSITU, nebo dejte přednost venkovnímu sauna domku GLAMP. Pokud máte atypické prostory nebo si přejete netradiční provedení saunové kabiny, saunu vám zhotovíme zcela na míru vašim představám.

  • Na výběr ze 3 typů sauny – finská, bio, infračervená
  • Typizované modelové řady či sauna zcela na míru
  • Vnitřní i venkovní provedení
ZÍSKAT KATALOG SAUN

Komerční sauny TAO

Finské i bio sauny TAO jsou ideálním řešením pro komerční provoz. Ke každému wellness projektu přistupujeme individuálně a také sauny pro komerční wellness vyrábíme na míru. Komerční saunové kabiny TAO je možné uzpůsobit vytíženému veřejnému provozu s kamny a topnými systémy schopnými vytápět i velké kabiny. Nechybí jim veškeré bezpečnostní vybavení, ani možnost vzdáleného ovládání personálem z recepce. Na výběr máte ze všech standardizovaných modelových řad saun TAO, anebo vám saunu přizpůsobíme vašim potřebám nad rámec základní nabídky materiálů a příslušenství.

  • Všechny modely vhodné i pro komerční provoz
  • Několik modelů kamen pro saunové rituály
  • Realizace kompletního wellness
VÍCE O SAUNÁCH TAO

Parní sauny TAO a jiné lázeňské procedury

Realizujeme privátní parní sauny i veřejné parní kabiny a místnosti pro skupinové lázeňské procedury v komerčních provozech. Parní sauny se vyznačují vysokou, až 100% vlhkostí a teplotou kolem 45 ℃, proto je výběr materiálů a technologií uzpůsoben jejich vlhkému prostředí. Realizaci parní kabiny maximálně přizpůsobujeme individuálním požadavkům každého klienta. Zvolte si rozměry, design, umístění lavic, obkladový materiál či typ výparníku. Vedle klasických parních saun nabízíme také realizaci prostorů a kabin pro orientální či speciální lázeňské procedury – hamam, caldarium, tepidarium či laconium.

  • Individuální či standardizované parní kabiny TAO
  • Pomáhá při respiračních a kožních problémech
  • Výběr z komerčních lázeňských procedur
VÍCE O PARNÍ SAUNĚ TAO

O nás

Naše firma se specializuje na provedení wellness projektů pro soukromé i komerční účely a na prodej luxusních bazénů, saun a vířivek. Máme více než čtvrt století zkušeností s realizací wellness projektů jak doma, tak i v zahraničí.

Na základě těsné spolupráci v rámci skupiny IMAGINOX, která spojuje vlastní výrobní firmy wellness produktů, jsme schopni poskytnout zcela individuální přístup a plně přizpůsobit designové řešení vybraných produktů vašim potřebám. Předáním realizace to ale nekončí, po předání poskytujeme pravidelnou údržbu, servis a odborné poradenství ohledně našich produktů.

Kde nás najdete

Showroom Vrchotovy Janovice

Vrchotovy Janovice 266
257 53 Vrchotovy Janovice
Česká republika Mapa

Tel.: +420 317 721 369
E-mail: info@aquamarinespa.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 8.00 – 16.00
Sobota: 9.00 – 13.00

Showroom Praha

Boženy Němcové 1881/5
120 00 Praha 2
Česká republika Mapa

Tel.: +420 272 654 944
E-mail: info@aquamarinespa.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 9.00 – 17.00

Showroom Bratislava

Bazova 14
821 08 Bratislava
Slovensko Mapa

Tel.: +421 233 014 252
E-mail: info@aquamarinespa.sk

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 9.00 – 17.00