Zpátky na výpis novinek

Asian Spa

V současné době je obvyklé, že moderní a nadčasový design je synonymem pro minimalismus. Není to ale vždy pravidlem. Na letošním mezinárodním veletrhu Interbad ve Stuttgartu představila společnost Klafs nový koncept nazvaný Asian Spa inspirovaný klasickými asijskými styly.

Asian Spa

Nová sauna Satori je jedinečná právě díky kombinaci moderního a tradičního vzhledu. Designéři a vývojáři se inspirovali tradičními stěnami ze svislých a vodorovných příček a vytvořili tak velmi originální design jedné stěny sauny. Druhá stěna sauny je vyrobena od podlahy až po strop z velkých bambusů. Z bambusových tyčí je vyrobeno také originální stropní osvětlení. Tlumené měkké světlo a kombinace více druhů dřeva vytváří příjemnou atmosféru.

V rámci nového konceptu Asian Spa byla vytvořena také nová solná kabina Salina. Je vybavena dvěma vyhřívanými lehátky Linea. Dominantou kabiny je zezadu osvícená solná stěna, do které návrháři umístili speciální patentovanou technologii Microsalt. Vytváří mlhu jemné suché soli, která má léčivé účinky.