Zpátky na výpis novinek

Novinky v řadách vířivek 880!

Abychom zajistili vaši naprostou spokojenost s našimi produkty, je nutné neustále inovovat a přicházet se zajímavými technologickými i designovými novinkami. A právě proto máme velikou radost, že vám můžeme představit inovovanou řadu vířivek Sundance Spas 880!

Novinky v řadách vířivek 880!

Největší změnou je nový ovládací systém SunTouch. Speciální dotykový barevný displej je plně programovatelný a lze na něm ovládat veškeré funkce vířivky. Je konvertibilní, což znamená, že je pohodlně čitelný z obou stran. Pomocí nového displeje budete moci ovládat světla například u vodopádu nebo v prostoru nohou. Díky inovativnímu systému dokážete také ovládat vířivou vanu odkudkoli pomocí chytrého telefonu. Nová wifi aplikace SunSmart vám umožní sledovat například regulaci teploty, trysky, světla a filtraci. Novinkou je také mikroprocesorem řízená propracovaná kontrola všech funkcí 60x za sekundu.

Druhou velkou inovací je zcela nový systém sterea, který je zabudovaný přímo ve vířivce a lze jej ovládat právě přes nový dotykový displej. Díky bluetooth budete moci streamovat hudbu přímo z vašeho mobilního telefonu. A nové velké vodotěsné reproduktory vám zajistí skvělou kvalitu zvuku.

Novinkou je také vzhled vodopádu, který je krásným designovým prvkem, ale také funkční součástí vířivky, kdy pomáhá ke kvalitní cirkulaci vody.

Nový model vířivky 880 si budete moci prohlédnout již od ledna 2017 na našem showroomu v Praze na Chodově!