Vyhráli jsme soutěž „Komerční bazén roku 2018“ v Rusku!

Vyhráli jsme soutěž „Komerční bazén roku 2018“ v Rusku!

zpět na výpis článků
V minulém roce jsme přes našeho výrobce nerezových bazénů Imaginox a místního obchodního partnera AquaDeLuxe dokončili stavbu komerčního bazénu v luxusním fitness centru EDGE PREMIUM FITNESS v Novosibirsku. Tento bazén se klientovi, ruským architektům a designerům natolik zalíbil, že byl vybrán do 12. ročníku soutěže o nejlepší projekt komerčního bazénu v roce 2018 v Rusku! A co nás potěšilo ještě více? Náš bazén tuto soutěž mezi ostatními opravdu krásnými realizacemi vyhrál!

Hlasování probíhalo na základě online hlasování na webových stránkách soutěže od poloviny prosince 2018 do konce ledna 2019, kdy se počítal vždy jeden hlas z každé IP adresy. Poslední slovo ale přesto patřilo odborné porotě složené z místních organizátorů výstav a mediálních subjektů zaměřených na architekturu a wellness, která vítězství našeho projektu definitivně potvrdila! K předání ocenění dojde jako každý rok první den mezinárodního veletrhu Aquatherm v Moskvě 12.2.2019 na konferenci s názvem „Pools Today“.

Pokud se chcete o našem vítězném bazénu dozvědět více, prohlédněte si fotografie a čtěte více zde. Líbí se vám naše reference? Sledujte nás na našem Instagramu a Facebooku i vy!
Zavolat Navigovat Poslat si info na mail