Privátní wellness přístavbou rodinného domu

zpět na výpis článků
Chtěli byste si ve svém domě vytvořit místnost, která by pokryla veškeré vaše potřeby na dokonalou relaxaci? Inspirujte se privátní realizací v Pardubickém kraji, která svým vybavením spíše připomíná luxusně zařízený obývací pokoj – ovšem vybavený saunou a vířivou vanou! Oba produkty, které jsme pro našeho klienta dodávali, jsme se po vzájemné dohodě rozhodli zcela integrovat tak, aby nebyly na první pohled příliš nápadné a vkusně tak zapadly do interiéru odpočinkové místnosti.

Co se týče finské sauny, nakonec při výběru zvítězila sauna Lounge Q německého výrobce Klafs, jejíž výhodou je velmi přizpůsobivý design a široké možnosti vybavení. Částečně prosklená saunová kabina je vybavena kromě podlavicových kamen Bonatherm, hvězdným nebem a osvětlením zádových opěrek SunSet.

Dalším dodávaným produktem byla vířivá vana Marin prémiové řady 880 Sundance Spas, která je zapuštěna do dřevěné podesty s přiléhajícím odpočívadlem. Tento model obsahuje 5 různých masážních míst a jedním z nich je i zákazníky nejoblíbenější sedadlo Accu-Ssage s 12 akupresurními tryskami.

Také si přejete vytvořit jedinečné privátní wellness? Inspirujte se na našem Instagramu a nechte si zaslat naše katalogy Aquamarine Spa přímo k vám domů.

Zavolat Navigovat Poslat si info na mail