Zpátky na výpis novinek

Luxusní privátní wellness v rodinném domě

Naší poslední realizací je krásné domácí wellness, které jsme vybavili nerezovým bazénem Imaginox a luxusní saunou Klafs Lounge. Přelivný nerezový bazén Imaginox byl vytvořen zcela na míru dle požadavků klienta. Má rozměry 3 x 7,5 metru a skrytou automatickou roletu, která je umístěná na dně bazénu.

Luxusní privátní wellness v rodinném domě

Do soukromých provozů mohou klienti volit ze dvou variant bazénů- skimmerového a přelivného. V tomto případě klient zvolil přelivnou variantu, která vypadá velmi dobře, díky hladině vody v úrovni podlahy.

Realizovali jsme také luxusní saunu Klafs Lounge s doplňkovým vybavením Sanarium. Sanarium umožnuje rozšíření vlastností sauny. Sauna tedy nabízí kromě tradičního finského saunování také lehkou parní lázeň, aroma lázeň či tropickou lázeň.

Klient si po našem doporučení zvolil velmi kvalitní dřevo Hemlock, které zajištuje ideální vodivost tepla a zároveň skvěle vypadá. Design sauny dotváří plně prosklená přední část a tlumené osvětlení.

Díky vysoké kvalitě materiálů, dlouhé životnosti a možnosti vytvoření bazénu a sauny podle přání klienta jsou realizace kompletních domácích wellness stále častější.