Späť k referencie

Súkromné „hviezdne“ wellness s prémiovou saunou

Súkromné „hviezdne“ wellness s prémiovou saunou

V tomto projektu jsme dodávali saunu Klafs Premium do soukromého wellness v Červené Lhotě v Orlických horách. Coby relaxační zóna slouží rodině obdélníková místnost v přízemí novostavby, která kombinuje matně šedé kamenné obložení s různými dřevěnými materiály. Poměrně tmavý vzhled rozjasňuje bodové stropní osvětlení a zároveň také velká francouzská okna, která samozřejmě nabízí možnost úplného zatažení. Kromě sauny Klafs je rodinné wellness dále vybaveno parní lázní, sprchou, lehátky a velkou vířivou vanou.

Dominantním tvarem celé realizace je pětiúhelníkový tvar, do kterého je designována jak vířivá vana a parní lázeň, tak naše sauna Klafs Premium s rozměry 2,17 x 3 x 2 metru. Vnitřek sauny je obložen dýhovanými velkoformátovými panely Lounge a exteriér je pokryt hemlockovými palubkami softline. Pod ergonomicky tvarovanou lavicí ze dřeva Abachi se skrývají podlavicová kamna Bonatherm, která byla jasnou volbou z důvodu malého rozměru sauny.

Stejně jako strop místnosti, je i strop sauny zkrášlen hvězdným nebem, navíc s volitelnou barvou světla. Vyjma toho si náš klient vybral i další nadstandardní vybavení – podsvícení opěrek Sun Set a soupravu dvou reproduktorů uzpůsobených pro saunový provoz. Líbí se vám tato realizace a rádi byste se o našich produktech dozvěděli více? Kontaktujte nás a nechte si zdarma zaslat náš katalog saun Klafs přímo k vám domů!