Venkovní sauna domek

zpět na výpis článků
Pro klienta ve Středních Čechách jsme realizovali saunu Klafs Premium do moderního zahradního domku. Venkovní sauny jsou velmi oblíbené hned z několika důvodů: není zapotřebí si vyhradit prostor v interiéru domu, poskytuje vám výhled do zahrady a v zimě se můžete zchladit přírodní cestou – jednoduše skočíte do sněhu či bazénu! A právě s touto myšlenkou nás oslovil i tento zákazník, který si zahradní domek navíc vybavil relaxační zónou s proskleným průhledem do zahrady.

Na míru vyrobenou saunu Klafs Premium o rozměrech 2,1 x 2,4 x 2,2 metry jsme integrovali do předpřipraveného prostoru v zadní části sauna domku. Interiér sauny je obložen světlým bezsukovým dřevem jedlovce kanadského a dále je vybaven podlavicovými kamny Bonatherm a doplňkovou funkcí Color Therapy – barevným osvětlením, které si klient může libovolně nastavit dle své nálady a podpořit jím uvolňující atmosféru při saunování.

Sauna je od předsíně s posezením oddělena dveřmi a dále prosklenou vstupní částí, která poskytuje přírodní světlo do kabiny včetně výhledu do zahrady, avšak ne na úkor soukromí či úniku horkého vzduchu. Uvažujete o stavbě sauny a líbila by se vám také venkovní sauna? Kontaktujte nás– rádi vám nabídneme typizované sauna domky německého výrobce Klafs, anebo vám navrhneme saunu zcela na míru dle prostoru vašeho zahradního domku!

Zavolat Navigovat Poslat si info na mail