Zpátky na výpis novinek

Realizace exkluzivního wellness v hotelu tree of life

Naší poslední realizací bylo velké moderní wellness v hotelu Tree of Life v Lázních Bělohrad. Klient za námi přišel s plánem rekonstruovat původní balneo prostory a potřeboval nejen kvalitního dodavatele produktů, ale také pomoc při plánování celého projektu. Naši architekti a projektanti navrhli lázeňské wellness, které díky velkorysému vnitřnímu a venkovnímu prostoru nabízí vše, co si návštěvník může přát.

Realizace exkluzivního wellness v hotelu tree of life

Ve vnitřní části jsme realizovali dvě sauny Klafs. První z nich je částečně prosklená sauna Premium s vnitřním obložením Lounge Q, která nabízí tradiční finské saunování při 90 až 100° C. V její blízkosti je umístěna sauna Premium v bílém lesklém provedení s vnitřním obložení Hemlock Softline. Tato sauna je vybavena také speciální doplňkovou technologií Sanarium, díky které je možné využívat kabinu 5 různými způsoby- jako lehkou parní lázeň, aroma lázeň, tropickou lázeň, horkou vzdušnou lázeň a tradiční finskou saunu. Uvnitř jsme také realizovali nerezový Kneippův chodník Imaginox a parní kabinu Klafs na míru se speciálním kamenným obložením.

Venkovní část jsme vybavili nerezovou vířivkou se dvěma ergonomicky tvarovanými lehátky. Vířivka nabízí prostor pro relaxaci až pro 4 osoby a kromě tradiční hydromasáže má také vzduchové trysky pro jemnou perličkovou masáž. V zastřešeném venkovním altánku je umístěná finská sauna s výhledem do zahrady a originálním rustikálním vnitřním obložením. Vedle sauny jsme umístili také malý nerezový ochlazovací bazének Imaginox. Ve venkovní části je umístěn také nerezový Kneippův chodník.