Zpátky na výpis novinek

Prodlužte si koupací sezónu posuvným zastřešením bazénu

Zdá se vám, že už není dostatečné teplo ke koupání a počasí vám brání si vychutnávat poslední doušky léta? V Aquamarine Spa nabízíme svým klientům široké možnosti zastřešení bazénů a vířivek, které prodlouží vaší koupací sezónu.

Prodlužte si koupací sezónu posuvným zastřešením bazénu

Tímto přáním jsme se řídili i při realizaci sklolaminátového bazénu Riviera Pool Modena u rodinného domu v pražských Dejvicích. Ve spolupráci s naším partnerem Alukov jsme zvolili pojízdné zastřešení Ravera, s kterým se dá lehce manipulovat díky plochým protiskluzovým pojezdovým drahám, a přizpůsobit se tak aktuálnímu počasí. Proto se může bazén během chvíle proměnit v letní otevřenou lagunu a za nevlídného počasí v zastřešenou místnost slibující pohodlí a nerušený odpočinek.

Další výhodou je úspora času při údržbě bazénu, kdy zastřešení slouží jako ochrana před spadem nečistot. Zároveň pomáhá udržovat konstantní teplotu vody přes noc a v chladných dnech. Navíc krytím bazénu zvýšíte kvalitu vody, kdy není zapotřebí takové množství chemikálií jako u otevřených bazénů. Završující výhodou je ventilační technologie AIR FRESH chránící před přehřátím, takže se nemusíte bát „skleníkového efektu“. Pokud jste milovníci celoročního koupání, bude pro vás posuvné zastřešení tou správnou volbou.

Pokud plánujete stavbu venkovního bazénu a hledáte estetickou, ale i praktickou variantu zastřešení pro vaši zahradu, tak právě u nás v Aquamarine Spa vám rádi poradíme s výběrem bazénu a jeho nejvhodnějším zastřešením za spolupráce s firmou Alukov. Pro inspiraci sledujte náš instagramový účet!